19 Eylül 2013

TTNET Arızama 15 Gündür Çözüm Üretmiyor!

02.09.2013 tarihinde İzmir'deki aboneliğimi Kocaeli Çayırova'ya taşımak için TTNET'e başvuruda bulundum. Bir iki gün içinde hattımın taşındığını ve kullanıma hazır olduğunu bildiren bir mesaj aldım. Fakat O tarihten bugüne kadar bir saniyeliğine bile internetim gelmedi. Bağlantım asla açılmadı.

TTNET Müşteri hizmetlerine belki 20 defa telefon açtım ve her seferinde aynı teraneleri dinledim. Çalışma yapıldığı falan filan. En kötüsü de beni arayıp herhangi bir bilgilendirme yapmak zahmetine bile girmiyorlar.

Sözleşmemi tek taraflı fesih etmek istediğimde de 160 TL bedel istiyorlar. Ben iki haftadır sadece bekliyorum, çözüm getirilmeyecekse iptal edilsin sözleşmem... Bu kadar ciddiyetsizlik olmaz.

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön