31 Mayıs 2013

Ttnet Arızam Giderilmiyor Bilgi Verilmiyor!

29 mayıs 2013 tarihinde - internet hattımın olmadığına dair - arıza kaydı oluşturmuştum. En kısa sürede çözeceklerini iletmelerine rağmen ne bir arayan, ne de bir soran var. 2 gün sonra yine mecburen aradığım müşteri iletişim merkezindeki sesli yanıt sisteminde bana söylenen cümleye göre problemim giderilmiş, ama İnternet im halen daha yok.

Müşteri temsilcisi "Sesli yanıt sistemimiz sorununuz çözüldü diyebilir ama çözülmemiş, tekrar oluşturacağız" diyor. "Eee ne zaman gelirler" diyorum "bilmiyorum" diyor. "Nereden bilgi alabilirim" diyorum, "Türk telekomu ara" diyor "numarası kaç" diyorum "Telefonu bizde yok" diyor. "Dalgamı geçiyorsunuz" diyorum "Halen daha anlamadın mı" diyor!

Habip 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2013

    1827950

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön