Ttnet Arızam Giderilmiyor Bilgi Verilmiyor!

Habip A. |

29 mayıs 2013 tarihinde - internet hattımın olmadığına dair - arıza kaydı oluşturmuştum. En kısa sürede çözeceklerini iletmelerine rağmen ne bir arayan, ne de bir soran var. 2 gün sonra yine mecburen aradığım müşteri iletişim merkezindeki sesli yanıt sisteminde bana söylenen cümleye göre problemim giderilmiş, ama İnternet im halen daha yok.

Müşteri temsilcisi "Sesli yanıt sistemimiz sorununuz çözüldü diyebilir ama çözülmemiş, tekrar oluşturacağız" diyor. "Eee ne zaman gelirler" diyorum "bilmiyorum" diyor. "Nereden bilgi alabilirim" diyorum, "Türk telekomu ara" diyor "numarası kaç" diyorum "Telefonu bizde yok" diyor. "Dalgamı geçiyorsunuz" diyorum "Halen daha anlamadın mı" diyor!

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Mayıs
  15:33

  1827950

 • 31 Mayıs
  12:03

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.