17 Nisan 2014

TTNET Arızalı Olduğu İçin Kullanamadığım Günlerin Parasını İade Etmiyor.

26-30 mart tarihleri arasında kullanmadığım İnternet parasını sorun TTNET'den kaynaklandığı halde geri iade etmiyorlar. Eve gelen teknik elemanlar sorunun port dan kaynaklandığını söyledikleri halde, bugün TTNET çağrı merkezi beni aradı ve dedikleri kelimeler aynen şu dur;

Arızanın benden kaynaklandığını arıza kaydı ankastre diye kayıt yapıldığını söylediler oysaki 30 martta TTNET yetkili teknik elemanlar evime uğramadan kapıda karşılaştık sonunun ankastre den değil dışarıda TTNET'e ait bulunan port dan olduğunu söylediler. TTNET' in arıza kayıtlarında port arızası bölümü bulunmadığı için mecburen kayıtlara ankastre olarak geçildiğini söylediler. Bunun için iadesinin yapılamayacağını söylediler.

Mustafa 159 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön