16 Aralık 2015

TTNET Arızalı Olan İnternet ve Çıkan Fatura!

2 aydır internetim yok 13 tane arıza kaydım olduğu halde ve tarafıma arıza devam ettiği sürece herhangi bir ödeme yapılmayacağını söyledikleri halde fatura düşümünü gerçekleştirmediler. Ulaşmaya çalıştım ama 444 0 375 no.lu numaradan hiçbir sonuç alamadım.

Modem sağlam bağlantılar sağlam ve doğru ama 2 ay olmasına rağmen internetim yok ve kalkmış benden para talep ediyorlar. Fatura işlemi için Pendik Türk Telekom müdürlüğünün muhatabım olduğunu söylüyorlar ama 2 haftadır oradan da kimseye ulaşmadım ve çıkan bu faturaları kesinlikle kabul etmiyorum, ödemeyeceğimi tarafınıza bildiririm.

Ebuzer 70 Okunma

Cevaplar

  • Ebuzer21 Aralık 2015

    En son bombayıda bu hafta sonu patlattılar. Elit ekip çagırmak için aradım salı günü TTNET'i cumartesi gününe randevu oluşturdum ama gelen giden olmadı. Aradım tekrar ekibin gelmediğini söyledim. Kaydımı bana bilgi vermeden iptal etmişler:) diyorum ki neden bana bilgi vermediniz madem iptal ettiniz tekrar oluştururdum diyorum cevap yok:) ve Benden haalaaa fatura talep ediyorlar sorunumada bir çözüm bulmuyorlar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön