30 Nisan 2013

Ttnet Arızalı Modem!

Ev telefonu, Tivibu ve interneti içeren Ttnet Hipernet'e, Ankara'daki Türkoğlu Telekomünikasyon adlı Ttnet bayisinden 15 Nisan 2013 tarihinde üye oldum. Kampanyayla verilen modemin, TTNET teknik servis uzmanlarının yaptığı 3 ayrı kontrol neticesinde arızalı olduğu tespit edildi. Aldığınız yerden değiştirin dediler.

Modemi veren bayi ise modemin sağlam olduğunu, arızalı olsa bile değiştirme süresinin 1 hafta olması nedeniyle zaten değişim yapamayacaklarını söyledi.Ttnet Bayileri’nin, Ttnet Teknik Servisi tarafından yapılan değerlendirmeleri dikkate almamasını tuhaf karşıladım. 15 gündür hiç kullanamadığım bu arızalı modemin değiştirilmesini istiyorum.

Ahmet 103 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 03 Mayıs 2013

  sevgili TTNET, bugün 18. gün ve ben hala "çok hızlı" olduğunu söylediğiniz hiperneti kullanamıyorum. çünkü teknik servis uzmanlarınızın arızalı olduğunu söylediği bir modemim var. beni sürekli arayarak "arıza kaydı" bırakın diyorsunuz.sisteminize kayıtlı onlarca arıza kaydım var.hiçbir şey yapmadınız ve bir arıza kaydı daha bırakınca çözülecek mi sorunum!

 • Ahmet 01 Mayıs 2013

  TTNET, müşteri memnuniyetine önem veren bir firma imajı yaratmak için çok uğraşıyor ama nafile! Dün, "uzman ekiplerimiz gelip arızalı modeminizi değiştirecek" dediler. Bugün geldiler, daha önce 3 kez kontrol edilen ve arızalı olduğu söylenen modemi tekrar kontrol ettiler, "modem sağlam, hattınızda sorun var" dediler. bir de üstüne dalga geçer gibi "arıza kaydı bırakın" deyip gittiler. ben zaten 15 gündür sürekli arıza kaydı bırakıyorum. 50 TL'lik modem için süründürüyorsunuz. Hangi müşteri memnuniyetinden bahsediyorsunuz.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön