05 Mayıs 2014

TTNET Arızalı İnternet'e Fatura Gönderdi.

İnternetim arılazıydı, aylar içinde defalarca söyledim, düzeltilmedi. Kesinlikle defalarca aramama rağmen, internetin arızalı olduğu kabul edilmesine rağmen, bir teknik servis kontrol etmedi. Aksi halde iptal edilmesini de söyledim hatta.

Şimdi aylarca bir teknik servisi gönderemeyen TTNET, beni icra mahkemesine veriyor. Hem de 1 Mbps gelen İnternet'i 8 Mbps olarak satmaya çalışarak. Daha önce de buraya şikayet yazdım, aboneliğim de veri akışı kaydı olduğu için, İnternet'im arızalı da olsa faturam normal fatura olarak değerlendiriliyor.

Ben hiçbir faturayı ödemeyeceğim. Bu borcumun silinmesini istiyorum, aksi taktirde, tüketici mahkemesine başvuracağım.

Sedat 62 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 18 Mayıs 2014

    Henüz geri dönüş ve bilgilendirme yapılmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön