TTNET Arızalara Karşı Duyarsızlık!

Uğur E. |

01.07. 2015 günü net teki arızadan dolayı TTNET aradım. Arıza kaydı oluşturdular. 2.gün yine arıza devam etti. 3.gün yine devam 4.gün yine devam tekrar aradığında ekipler sözde gelip kontrol etmişler bina iç tesisatında problem olduğunu söylediler. Elit hizmet ekiplerinin olduğunu söylediler ücretli olarak yardımcı olacaklarını söylediler kabul ettim. Cumartesi 09 30 randevu verdiler saat 15 oldu gelen giden arayan yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur E.
  22 Temmuz
  14:30

  01 07.2015 tarihinden itibaren arızalı olan internet te kopma ve hız problemi 1 türlü giderilemedi. Defalarca aramama rağmen bana saçma sapan bahanelerle geri dönüş yapıldı. Kopma prblemi iç tesisat kaynaklı denildi modemi bina girişine bağladım problem aynı. Hız problemi için arıyorum bana bağlı olduğunuz Türk Telekom a olan uzaklığınız dan kaynaklı diye söyleniyor. Ben 8 yıldır TTNET kullanıyorum ve ve aynı adresteyim. Daha öncelerden hızım 2.5-3 MB civarında idi lütfen bu konuya bir çözüm 18 gündür internet yok

 • 10 Temmuz
  14:53

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 04 Temmuz
  16:53

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.