TTNET Arıza Tamir Edilmedi.

Sefer Ç. |

Apartmana gelen kablo 24 saattir kopuk durumda. Arıza kaydında durumu belirtmeme rağmen kimse gelip bakmadı. Müşteri hizmetleri aynı metni ezberlemiş tekrar edip duruyor. Reklamlarında, afiş ve broşürlerinde verdiği sözleri, yaptığı taahhütleri yerine getirmek bir tarafa dursun müşterilerini bu şekilde mağdur eden TTNET'i kınıyorum. Daha önce de bir sürü saçma sapan sorun çıkardılar.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  13:41

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Sefer Ç.
  20 Temmuz
  18:10

  Yukardaki TTNET yorumuna kimse inanmasın. Bugün itibarı ile 6 gün oldu ve hala hiç kimse ilğilenmiyor. Hattımı ve internet aboneliğimi kapatacagım yarın gidip. TTNET gerçekten berbat ve saygısız bir işletme.

 • 20 Temmuz
  11:15

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.