27 Ekim 2014

TTNET Arıza Takibi Yapılmadı!

11.10.2014 tarihinde TTNET 444 0 375 no'lu telefon numarasına bildirdiğim arıza ihbarı halen giderilmemiş olup yapabilecek bir durumlarının olmadıklarının ve beklemem gerektiğini telaffuz ettiler. TTNET müşteri hizmetlerinin ve teknik ekibinin işlerini en iyi şekilde yapmalarını isterim. En az 15 gün boyunca mağdur olduğumu ve kullanamadığım hizmetin hesaplanması, faturamdan maddi ücretin düşürülmesi ve arızanın en kısa zamanda halledilmesini tarafımca arz ederim.

Ufuk 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön