TTNET Arıza Takibi!

İsa B. |

Yaklaşık bir ay önce nakil talebinde bulundum ve nakil talebimin gerçekleştiğini söylediler. Ama internete bağlanamadım. Hemen TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Arızanın kontrol edileceğini söylediler. Tamam dedim. Daha sonra aradan 3-4 gün geçti hiçbir cevap yok ben aradım tekrar arıza bizden kaynaklanmıyor size elit hizmet sağlamamız gerekiyor, ücret karşılığında dediler. Ona da tamam dedim. Kayıt oluşturduk yine gelen giden arayan soran yok. Ben yine aradım "beyefendi sorununuzu en kısa sürede çözeceğiz" dendi bana. Neyse ona da tamam dedik. Arada 3 hafta geçti halen gelen giden yok. Arayan da yok o kadar şikayet kaydı bıraktım aradım belki 20 defa aradım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  12:33

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • İsa B.
  27 Ekim
  15:47

  En az 30 kere TTNET'i aradım. O kadar şikayet bıraktım. Bütün kanallardan hem de. Benim gordugum şu. Beni kale almıyor bu TTNET. Bu kadar sorumsuzluk hiç görmedim ben hayatımda. Yazık gerçekten çok yazık... TTNET mi bir daha kesinlikle. Hakkimi helal etmiyorum.

 • İsa B.
  24 Ekim
  20:30

  Eyy TTNET sikayetlere cevap vermeyerek ne kadar kurumsal bir firma olduğunuzu kanitladiniz!

 • İsa B.
  23 Ekim
  18:14

  Son bir yorum yapmak istiyorum. Eğer bu iş olmuyorsa bana bir iyilik yapın ve hattımı iptal edin en geç yarın haber bekliyorum. Beni daha fazla mağdur etmeyin...

 • İsa B.
  23 Ekim
  18:03

  Bende hizmet sektöründe çalışıyorum böyle kurumsallık olmaz.

 • İsa B.
  23 Ekim
  18:02

  Yarın bu işi çözelim lütfen. Ben artık bekleyemem yapamıyosanız da iptal edin bende işime gücüme bakayım. Hangi devirde yaşıyoruz. Yeter artık. Dediğim gibi olmuyorsa yarın hattımı iptal edin bana kesin bir şey söyleyin.

 • İsa B.
  23 Ekim
  18:00

  Hep aynı şey söyleniyor en kısa zamanda işlemleriniz yapılacaktır. Bu söz artık klişe oldu ben çözüm istiyorum artık. Sorunun değil çözümün parçası olalım.

 • 23 Ekim
  13:22

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.