23 Eylül 2013

TTNET Arıza Süresi 3 Haftayı Geçti!

Daha TTNET interneti bağlatalı 1 ay yeni olmuştu. 27.08.2013 tarihinde modem ADSL ışıkları gitti. Ertesi günü arıza kaydı oluşturdum. Bir hafta gibi bir süre sonra aradığımda arıza kaydının kapatıldığını söylediler ama arıza hala devam etmekteydi. Bir kaç defa aramama rağmen ve her aradığımda arıza kaydınızı yeniliyoruz en kısa sürede yapılacağı söylendi ama arıza hala devam ediyor.

1 aya yakındır internet yok. Yalın Limitsiz İnternet kullanıyorum boşa para ödüyorum yani. Arızam giderilmeyecek se bu iş için çözüm bulunmasını istiyorum. Dalga geçer gibi en kısa süre diyorlar daha sonrasında ne bir geri dönüş var nede bir bilgi.

Halil 557 Okunma

Cevaplar

  • Halil 24 Eylül 2013

    Hala internetim yok ve burdan yazmış TTNET müşteriye geri dönüş olacak diye. Ama arıza ile ilgili bir bildirim de bulunulmadi. Burda yazılan gibi en kısa süre diye iletiyorlar ama hala bir işlem yok bir bilgi yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön