21 Temmuz 2015

TTNET "Arıza Kayıt Ekranı Güncelleniyor" Bahanesi İle Gündür Arıza Kaydımı Açmıyor!

7 gündür telefonumda çevir sesi yok. İlk günden beri ısrarla 4440375'i arıyorum. İlk gün "ekranlarımızda güncelleme var, arıza kaydı açamıyorum dediler" tamam dedim. İkinci gün aynı bahaneye şüpheli yaklaştım ama "tamam" dedim. Üçüncü günden itibaren ise bunu bir yalan olduğunu anladım. Konuştuğum müşteri temsilcisine "arıza kayıt ekranlarının arızalı" olduğunu itiraf ettirdim. Düşünsenize! Bırakın sorunumun çözülmesini 7 gündür arıza kaydı bile veremiyorum. Ben bu işin çok daha büyük olduğunu düşünüyorum. TTNET ya taşeron bakım personeli ile sıkıntı yaşıyor ya da kurum içi başka problemler var. 7 günde arıza kaydımı alamayan bir telekomünikasyon firması faaliyetini sonlandırmalı.

Bora 437 Okunma

Cevaplar

 • Bora 10 Şubat

  444 0 375 ile uğraşmayın, şikayetlerinizi buradan yazın.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Bora 22 Temmuz 2015

  444 0 375'i 8 gün aramak sureti ile sinir harbi oldum. 9'ncu gün Şikayetvar.com'a başvurdum, 10'uncu gün sorunumum çözüldü. Bence siz 444 0 375'i kapatmalısınız. 30 gün hizmet üzerinden fatura ödediğim TTNET bana 9 gün hizmet vermedi! (Veremedi değil! Vermedi.) Teknik ekip gelince arızayı santralden çözmeleri 15 dakika aldı. Bayramda telefonlaşamadım, aynı hat üzerinden sinyal alan pos cihazım ile Kredi Kartı satışı yapamadım. TTNET bana Ramazan Bayramı kabusu yaşattı. Bu müesseseden kesinlikle uzak durulmalı. Ben yandım, siz yanmayın.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön