16 Ekim 2014

TTNET Arıza Kaydımla İlgilenilmiyor!

Eylülün 23 ünde nakil kaydı verdim,2 Ekimde nakil işlemimin tamamlandığına dair bir mesaj geldi, fakat dsl ışığım yanmıyordu. 5 Ekimde dsl ışığım yanmadığı için arıza kaydı verdim, hatta aciliyetini de bildirmeme rağmen problemim devam etti,6 Ekim akşamı dsl ışığım yanmaya başladı ve 7 Ekim sabahı tekrar yanmamaya başladı. TTNET i aradığımda ise ekipleri yollayacağız dediler tekrardan bir arıza kaydı açıp aciliyetimi bildirdiler, fakat 7 gündür ben her gün arıyorum her gün mağduriyetimi, acilen düzelmesini istememe rağmen bir tane ekip elemanı mahallenin başından bile geçmiyor. 4 gün sonra ben nakil işlemi başlatalı 1 ay olacak ve ben sadece 10 saat internet kullanabildim.

Baran 115 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön