04 Aralık 2014

TTNET Arıza Kaydım 2 Haftadır Giderilmedi.

Türk Telekom yani TTNET müşteri hizmetlerini 2 haftadır arıyorum. Hız problemim ile ilgili sorunum olduğunu ve bunun neden kaynaklandığını soruyorum. Uzaktan yardım ile yardımcı olmaya çalışıyorlar fakat problemim giderilmiyor. Benim TTNET den almış olduğum 16 mbit internet hızı ama evime gelen 3 mbit.

Benden alınan internet hizmet bedeli aylık 80 TL arıza kaydı ile ilgili 2 defa kayıt oluşturuldu ve arızam giderilmedi. Fiziki olarak yardım edilmedi. Ödemiş olduğum fatura bedellerini de geri istiyorum interneti doğru düzgün kullanamıyorum. TTNET doğru düzgün internet sağlayamadığı gibi problem giderme ve destek konusunda da eksikleri var. Bu nedenle TTNET aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum.

Sebahattin 81 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön