15 Mayıs 2013

Ttnet Arıza Kaydı Ve Arızanın Tekrarlaması!

Bir ay önce de aynı problemi yaşadım internet müşteri hatası olmamasına rağmen 4-5 gün boyunca yoktu sonra gelmişler evde bulamamışlar ama dışarıdan yapıldığı çok belli. 1 hafta öncesinde yine aynı problemi yaşadım dün geldiler ve arızanın ne olduğunu bilmeden servis ücreti olduğunu söylediler arızayı düzelttiler ama yine müşteri hatası değil dışardaki telefon kutusundan kaynaklanıyor bundan önceki gelen arıza ekipleri çift hat bağlamışlar sorun bundan kaynaklanıyor dediler tek hata düşürdüler çalıştı internet ama bugün yine aynı sorun oluştu.

Artık bıktık şu Ttnet'ten her yere başvuru yapacağım aldığı servis paraları faturalar helal etmiyorum!

Süphan 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Süphan17 Mayıs 2013

    ya bırakın bu işleri otomatik mesaj sistemine baglamıssınız agzınızdan robot gibi aynı şeyler çıkıyor 7/24 müş 121 arıza kaç kere aradım çalısmıyor hala gelmiş mesaj atmıslar bilmiyoruz oto. mesaj oldugunu

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön