06 Nisan 2013

Ttnet Arıza Kaydı Oluşturmamıza Rağmen İlgilenilmiyor!

6 aydır kullanmış olduğumuz Ttnet Adsl hizmetinden hiçbir zaman memnun olmadık, olamadık. Onca aramamıza rağmen hiçbir şekilde sorunumuz, arızamız Ttnet yetkilileri tarafından ilgilenilmedi, arızamız giderilmedi. Biz ise hala Ttnet adsl hizmetinden yararlanmaya devam ediyoruz sebebi ise Ttnet yetkililerinin arızamızı bir gün gelip düzelteceğini umduğumuz için fakat görüyoruz ki biz boşuna umut ediyoruz. Yüzlerce kez Ttnet müşteri hizmetleriyle iletişime geçip arızamızın giderilmesini talep etmemize rağmen hiçbir şekilde arızamız giderilmemiştir, geçiştirilmiştir. Bizse sözde Ttnet yetkililerini aradığımızda bize gelecek cevap yine arıza kaydınız alınmıştır olacak.

Sercan 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön