14 Şubat 2013

Ttnet Arıza Kaydı Oluşturmamıza Rağmen İlgilenilmiyor!

189916**** nolu aboneliğime ait olan internet hattımın yaklaşık 20 gündür çok yavaş ve ağır çalıştığını Ttnet müşteri temsilcilerine her gün bildirmekte olup, sürekli Türk Telekom'a arıza kaydı yaptırdım. Fakat hiç bir şekilde geri dönüş olmayıp, ilgilenilmedi bile burası bir şirket olup bizim işimizin sürekli internetle olduğunu ve şuan inanılmaz derecede zor durumda kaldığımızı hiçbir şekilde çalışamadığımızı sıkıntının biran önce giderilmesini hem Ttnet yetkililerine hemde Türk Telekom yetkililerine her görüşmemde söylemiş bulunmaktayım. Fakat hala bir çözüm yok. Bu nasıl bir çalışma sistemi aylık ödemelere gelince tıkır tıkır almayı biliyosunuz ama çözüm yok.

Nihat 20 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön