09 Eylül 2015

TTNET Arıza Kaydı Güncellemekten Başka Bir Şey Yapmıyor!

07.09.2015 tarihinde alt komşumuzun internet bağlantı talebi üzerine TTNET denen firmadan gelen eleman 2 no.lu dairenin internet bağlantısını yapacağım diye binanın genel telefon kutusunun tam anlamıyla A. K. 4 (ben) ve 5 no.lu dairelerin, daireye çıkan kablolarını çıkardı ve şu an hangileri olduğu belli değil. İşin ilginç tarafı 2 no.lu dairenin internetini de becerip yapamadı. 3 gündür internet dolayısı ile Tivibu yani televizyon kullanamıyoruz. 3 gündür arıza kaydı güncellemekten başka bir şey yapılmıyor. Bugün bombayı patlattılar. Kendi elemanlarının bozduğu sistemi düzeltmek için ücret talep etiler. Parasını ödeyip 3 gündür kullanamadığımız internet ve Tivibu'da cabası.

Alper 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Alper 09 Eylül 2015

    Sizin için değerli yoktur sadece "Yolacağınız Müşteri" vardır.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön