09 Eylül 2013

TTNET Arıza Kaydı Bırakmama Rağmen İlgilenmiyor!

Herhangi bir TTNET bayisine gidin anında size bir modem ve ertesi gün hattınızı çekerler. Modemin bir yıl taahhütlü olduğunu sonradan öğrenirsiniz haftanın 4 günü çalışmaz iptal ettirmeye gittiğinizde arıza kaydı alırlar ama gelen olmaz .

Birde nöbetçi arıza servisleri var ama ne hikmetse ne bir telefon ne bir ofise ulaşa bileceğiniz hiç bir yer yoktur . 4440375 ararsın acil koduyla seninle ilgileneceğini söylerler ama yine bir şey yok . Avrupa'nın en hızlı İnternet'ini sağlayan TTNET 5 gündür acil arıza kaydım var.

Umut 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön