09 Eylül 2013

TTNET Arıza Kaydı Bırakmama Rağmen İlgilenmiyor!

1 hafta içinde 4. kez arıza kaydı bırakmama rağmen TTNET tarafından olumlu veya olumsuz hiçbir şekilde geri dönüş yapılmadı. Sorun hala devam etmekte. Her ay neredeyse bir hafta bu sorunu yaşıyorum. 15. 10. 13 te taahhüdüm dolar dolmaz TTNET'le ilişiğimi keseceğim. İnsanları zorla başka firmalara yönlendiriyorlar.

Ceren 46 Okunma

Cevaplar

  • Ceren 12 Eylül 2013

    hala sonuclanmadi sikayetim

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön