19 Eylül 2013

TTNET Arıza Kaydı Alıyor Fakat İlgilenmiyor Geri Dönüş Yapmıyor!

TTNET taahhütlü olduğundanmıdır bilemiyorum arızamızı gidermiyor. 16.09.2013 günü bağlantımız koptu ve defalarca müşteri hizmetlerini aradık. Arıza kaydı oluşturmaktan başka hiçbir şey yapmıyorlar.

17.09.2013 günü servisin geldiği ve evde kimsenin bulunmadığı rapor edilmiş müşteri hizmetleri tarafından bana söylenen buydu ve tekrar arıza kaydı oluşturduk. Evde kimsenin olmaması söz konusu olamaz her an evde arızanın giderilmesi için beklemekteydik.

18.09.2013 günü müdüriyete şikayette bulunmaya gittiğimde ise ilgilenenlerin önemsemeyişi dikkatimi çekti ve beklemem söylendi bağlattığımızda aynı gün bağlanan internetin arıza söz konusu olduğunda neden yapılmadığını merak ediyorum.

Özgür 169 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön