02 Mart 2015

TTNET Arıza Kaydı!

TTNET'in 179****8 no.lu fiber internet kullanıcısıyım. İnterneti yeni bağlattım ancak daha kullanamadan arıza kaydı vermek zorunda kaldım. 21/02/2015 tarihinde vermiş olduğum arıza kaydı ile ilgili hala bir işlem yapılmadı.

21 Şubat'tan beri hemen hemen her gün arayıp arıza kaydımı yenilememe rağmen ne tatmin edici bir cevap alabiliyorum ne de arıza düzeltiliyor. Daha interneti kullanamadan arıza kaydı vermek ilginç, neredeyse on gündür (altı iş günü) bu arıza kaydı ile kimsenin ilgilenmemiş olması daha da ilginç. İnterneti bağlamaya iki günde gelen TTNET arıza düzeltmeye gelince ortada yok. Bu kadar saçma bir sistem görmedim.

Semra 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön