TTNET Arıza İle İlgilenmiyor!

Osman G. |

Modemime ADSL sinyali gelmiyordu. TTNET'i aradım durumu izah ettim işte modeme ADSL sinyali gelmiyor dedim ben internete giremiyorum dedim onlar bana bilgisayardan baktılar işte buradan her şey normal gözüküyor modem arızalanmış olabilir dendi, bende dedim durduk yere modem niye bozulsun yani yere düşmedi işte üzerine bir şey dökülmedi dedim onlarda bana beyefendi işte elektronik cihaz sonuçta bozulmuş olabilir dediler, bende yeni modem aldım ama sorun aynı şekilde devam ediyordu. Kaç kere aradım TTNET'i en sonunda evime bir ekip geldi bana telefon hattımda sorun olduğu elektrikçi çağırıp hattı kontrol ettirmem gerektiği söylendi gelen elektrikçi hat normal dedi halen internetim yok.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  16:48

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Eylül
  17:04

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.