17 Nisan 2013

Ttnet Arıza Girderilmemesi!

14 Nisan 2013 Pazar günü İnternet bağlantım kesildi. 444 0 375 aradığımda hattınızda çalışma olduğundan internetiniz de arıza vardır ve en kısa süre içerisinden sorun çözülecektir diye operatör cevaplıyor. Ve bu gün 3 gün bana operatör yine aynı şeyleri diyor. Bu operatör en kısa gün diyerek kaç günden bahsediyor acaba. Konuşabileceğim muhatap bile çıkmıyor.

Yusuf 199 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf 20 Nisan 2013

  GELEN MAİL Değerli Müşterimiz, Gönderdiğiniz e-postanız tarafımıza ulaşmış olup konuyla ilgili inceleme ve değerlendirme amacıyla ilgili Telekom müdürlüğüne aktarılmıştır. Sorununuzun giderilmesi işlemleriyle ilgili yardımınıza ihtiyaç duyulması halinde en kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılarak bilgi verilecektir. Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET ’e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyarız. Saygılarımızla, TTNET A.Ş. TTNET operatörü diyor alt yapı çalışmalarından dolayı sinyal modeminize ulaşmıyor demişti. Daha sorunun nerde olduğunu bilmiyorlar. Sorun alt yapı değilmiş operatör benim modem miş ben söyleyim size. Sorun olmayan hattım mı şimdi de oynayıp bozmayın lütfen. Bugun 6. gün ve siz daha sözde çalışmalara devam ediyorsunuz. Tarafıma bilgi verme tenezzülünde bile bulmadınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yusuf 18 Nisan 2013

  En Kısa bakalım ne kadar sürecek bugün 4. günüm ama fatura geldi mi kullanmasam bile ödüyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön