05 Aralık 2013

TTNET Arıza Gidermeye Gelmiyorlar!

İstanbul Göztepe'de, 3 Aralık günü hem ev telefonum hem Adsl bağlantım koptu. Arıza kaydı bıraktım ve gün içinde telefonu bağladılar ancak Adsl bozuk kaldı. Tam 3 gün boyunca her gün
4 defa TTNET'i arayıp durumu sordum ve, yoğunluktan dolayı gelememiş olabilirler, sorununuz hala incelemede dediler.

3. gün tekrar arayıp, çok zor durumda kaldığımı, en azından arıza ile ilgili olumlu yada olumsuz bir bilgi verilmesini talep ettim. Gelen yetkili arızayı 15 dk'da giderdi. Bütün mesele, daha önce Telekom'dan gelen yetkilinin Adsl ve telefon hatlarını yanlış yerlere takmasıymış!

Kendi sebep oldukları bir arıza için beni 3 gün internetsiz bıraktılar ve evime 300 mt mesafedeki merkezlerinden gelip bakamadılar.

Mahmut 56 Okunma

Cevaplar

  • Mahmut30 Aralık 2013

    Yazdığınız şekilde ne mail geldi ne arama yapıldı. Zaten olan olmuş, günlerce internetsiz kalmışım.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön