13 Aralık 2013

TTNET Arıza Giderilmiyor!

TTNET'e aboneliğim yaklaşık 3 gün önce başladı. 3 gündür internetim yok. Modeme sinyal gelmiyormuş ancak iki gündür üzerinde çalışıyorlar hiçbir gelişme yok. Sonuç olarak internetimi kullanamıyorum. Arıza kaydının giderilmesi için bir süre yok mu? Ttnet müşteri temsilcileri ilgisiz, her şey için not düşüyorlar ancak herhangi bir gelişme yaşanmıyor. İlgililerin dikkatine, şikayetçiyim....

Gökçe 66 Okunma

Cevaplar

  • Gökçe 13 Aralık 2013

    bir bilgilendirme yapıldı evet, bildiriminiz ile ilgili birimimizin araştırmaları devam etmektedir diye. yeni bağlantı yapılan her evde bu şekilde sorun mu çıkmaktadır? yada bunun çözümü 3-4 gün yada fazla sürecek kadar zor mudur? ilk dönem faturası geldiğinde neden internet kullanılmış gibi ücret talep edeceksiniz? herşeyi kendi menfaatiniz boyutunda hazırlıyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön