14 Mart 2013

Ttnet Arıza Giderilmediği Halde Giderildi Diye Dönüş Yapılıyor!

İnternetim bağlanalı 2 hafta oldu. 2 hafta boyunca her gün arıza kaydı yapıldı. Arızam ise modem ışıklarının yani sinyalin gelmemesi idi. Yetkili kişiler gelip devamlı arızanın giderildiğini söyleyip gittiler. Sorunun bina da olduğunu söylediler. Halbuki eski aboneliğimi iptal ettirip yalın Adsl kampanyasına üye oldum.

1 hafta önce olan internet aboneliğimde sıkıntı yokken nasıl oluyor da şimdi sıkıntı oluyor. Neyse bir şekilde yaptılar şimdide internet inanılmaz yavaş. Aradım müşteri hizmetlerine. Arıza kaydı aldılar yine. Çok sıkıldım artık ayrıca bu internet olduktan sonra apartmanın telefon bağlantıları da gitti. Artık ana kutuya ne yaptılarsa.

Amahmut 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön