21 Şubat 2013

Ttnet Arıza Giderilmediği Halde Giderildi Diye Dönüş Yapılıyor!

14.02.2013 tarihinde abone olduğum Ttnet internet hizmetinde tarife olarak NetLimitsiz Tam isabet'i seçtim.Anlaşmada internet bağlanma hızı 8 Mbps'ye kadar olan hattım açıldığı günden bugüne 0.33 mbps hızını aşamamıştır. Defalarca Müşteri hizmetlerini aramama rağmen defalarca arıza kaydı açtırmama rağmen tarafıma hiç bir dönüş yapılmadığı gibi mağduriyetim de giderilmemiştir.

Bir de 'sorun giderildi' diye tarafıma dönüş yapılmış olup sorun hiç bir şekilde giderilmemiştir. Faturalandırmaya gelince 1 ayı faturalar. Benim 1 haftamı yediler ve yemeye de devam etmektedirler.

Recep 31 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön