09 Eylül 2013

Ttnet Arıza Giderilmedi!

4 gün önce oluşturduğum arıza kaydım henüz sonuçlanmadı. Abonelik sözleşmesi ile fatura dönemi boyunca internet hizmeti vermeyi taahhüt eden TTNET maalesef bu hizmeti verememekte. 05.09.2013 gününde internet bağlantım kesildi ve aynı gün arıza kaydı oluşturuldu lakin 4. gün olmasına rağmen internetim bağlı değil. TTNET, fatura gönderdiği anda tüm bu kesintiler sebebiyle faturaya 8 yasal süresi içinde gerekli itirazlarımı yapıp hukuksal zeminde hakkımı arayacağımı, gerektiğinde abonelik sözleşmemi feshedeceğimi unutmamalıdır.

Şevket 188 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön