04 Haziran 2015

TTNET Arıza Ekibi ve Müşteri Hizmetleri İlgisizliği!

İki aydır ne ekibiniz geldi ne müşteri hizmetleriniz çözüm üretti. Kullanmadığım hizmetten para alınmasını istemiyorum. Kendi sisteminizden kaynaklı randevu oluşturma eksikliği yüzünden iki aydır hizmet alamıyorum. Binada santral kutusunu değiştirdikten sonra hattımı bağlamadılar ve hizmet alamıyorum.

İki aydır bilir ekibinizi ve hizmet ekibinizi bekliyorum. Evimin tesisatına kabahat buldunuz tesisat değiştirdim. Modem dediniz modem değiştirdim. Eve gelen hatta kabahat buldunuz onu değiştirirken elektrikçi arkadaşlar eski kablonun bağlı olmadığını gördüler. Kabloyu bağlamanız için arıza oluşturmama rağmen günlerdir kabloyu ekipleriniz bağlamadı. Sorumsuz davranışlarınızdan şikayetçi olacağım.

Niyazi 90 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2015

    05.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön