26 Mart 2013

Ttnet Arıza Bildirimleri Takip Edilmiyor!

15 gün önce internet hattımı nakil ettirdim o günden beri internetim çalışmıyor. Defalarca müşteri hizmetlerini aradım sonuç alamadım. Her aramamda yaptıkları kontrolde sorunun santral kaynaklı olduğunu söylüyorlar. Sabaha karşı 04:00 da bana mesaj gönderip size arıza kaydınız ile ilgili ulaşamadık diyorlar.

Bütün başvurularım sonuçsuz kaldı mesaj gönderip verdikleri arıza takip numarasının nereden takip edileceğini belirtmemişler. Kampanyalar için günde 2-3 kez arıyorlar arızadan ses yok buda yetmezmiş gibi fatura işlemeye devam ediyor.

Murat 29 Okunma

Cevaplar

  • Murat 30 Mart 2013

    Nakil işleminin tamamlandığı mesajını aldığımdan beri 17 kez arıza bildirimi yapmama ve çağrı merkezindeki arkadaşların neredeyse tamamının ismini ezberlememe rağmen arıza halen giderilebilmiş değil benim anladığım kadarı ile aslında nakil hiç gerçekleşmemiş her defasında arızanız giderilmiştir aranıp bilgilendirileceksiniz şeklinde otomatik mesaj gönderen ttnet firmasından yetkili bir kişinin beni arayıp sorunumu sormasını bekliyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön