22 Temmuz 2015

TTNET Arıza Bildirim Sorunu!

İnternet hattımıza bağlı TTNET telefon hattımızda üç haftadan daha uzun süredir arıza var. Defalarca aramamıza rağmen tek söylenen şey şu anda arıza bildirimde genel bir sorun var ilerleyen saatlerde veya günlerde tekrar arayın sanırım insan yerine makine ile konuşuyoruz çünkü açıklama olarak sadece bu söylenmektedir. Yaklaşık bir aylık fatura dönemini kapsayan bu dönemde hizmet alamadığımız gibi bir de alamadığımız hizmetin faturası talep ediliyor. Konuya ivedilikle çözüm getirilmesini istiyoruz

Sevilay 86 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön