17 Kasım 2014

TTNET Arayarak Yanlış Kampanya Bilgisi Verip Taahhüt Alıyor.

22.10.2014 tarihinde TTNET internetimi kapatmak istedim. Bir bayan aradı ve 2 ay ücretsiz 12 ay 54 TL'ye ev telefonsuz sadece internet için bilgi verdi onay aldı. İnternetim aynı gün açıldı sonraki dönemde 2 defa çağrı merkezini aradığımızda kampanyayı tekrar sorduk ve doğruluğunu teyit ettim.

Bugün arandık ve alt yapı yetersiz diye kampanyamızı başlatmamışlar. Fiyatı yüksek olarak yeni taahhüt almaya çalışıyorlar. Bana ücretsiz sundukları ay için fatura gönderecekler. Taahhüt verirken ki ses kayıtlarımın hepsi TTNET'te mevcut ve kaldı ki görüşmede defalarca teyit ettim ürünü. Ben bana anlatılan 2 ay ücretsiz ve 12 ay 54 TL ev telefonsuz kampanya olarak faydalanmak istiyorum.

Selim 118 Okunma

Cevaplar

  • Selim 21 Kasım 2014

    Herhangi bir dönüş olmadı şikayeyim ve mağduriyetim devam ediyor

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön