16 Şubat 2013

Ttnet Aranmak İstemiyorum!

Ttnet aboneliğimi aynı nedenle 2 yıl önce kapatıp başka bir servis sağlayıcıya geçtim. Defalarca müşteri hizmetlerine bildirmeme rağmen, halen 15 yıllık cep telefonu numaramdan, İletişim bilgilerini karıştırdıkları kişinin ismi verilerek aranıyorum. Her seferinde arayan firmalara numaramı TTNET'ten aldıklarını bildiğimi ve kayıtlarından silmeleri gerektiğini izah etmeye çalışıyorum. Kayıtlarını düzeltmeleri için illa ki yasal süreç mi başlatmalıyım? Buna zaman ayıracaksam tazminat talebinde de bulunacağım ve kaybedeceklerini biliyor olmalılar, yıllarca rahatsızlık vermeye hakları yok.

Uğur 207 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön