21 Mart 2014

TTNET Aramaları Bıktırdı.

Yıllardır iş yerim ve evimde de TTNET kullanmaktayım. Sayın TTNET yetkilileri müşteri kaybetmeye başlıyorsunuz. Bunun sebebi fiyat ve kullanım detayları değil günde 10 kere farklı Call Center lar dan insanları arayıp taciz etmeniz.

Bıktım artık iki aboneliğimi de iptal ettireceğim. Ben aboneliğimi yapmışım. İnternet paketim belli her ay faturamı ödüyorum daha neden insanları arıyorsunuz. En kötü mail atın Telefon ne demek herkesi evinde boş boş oturuyor mu sanıyorsunuz. Her gün ya vallahi billahi her gün sabah ankete arıyorlar. Bir saat sonra iki saat ağzında laf kalabalığı yapan biri İnternet paketiniz için arıyorum.Ne yapacağım benim İnternet paketimi kapatacağım, sizde kurtulun bende....

Ferhat 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön