30 Nisan 2014

TTNET Arama Yönlendirme Yapamadılar.

Kayıtta belirtmiş olduğum hattımdan cep telefonuma "arama yönlendirme" yapmak istiyorum. Bu benim için çok önemli bir konu. Fakat gerek Türk Telekom, gerek TTNET müşteri hizmetleri konuyla ilgili alakadar olmadılar. Aksine topu sürekli birbirlerine atarak bana bir TTNET'i arayın, bir Türk Telekom'u arayın diyerek arada bıraktılar. Kullanmış olduğum hat TTNET'den alınmış ve 2'si bir arada denilen İnternet+telefon'dur.

İki firmada teknik takip açtıkları halde tarafıma herhangi bir dönüş sağlanmadı ve ofisimde olmadığım saatlerde hiçbir telefonuma cevap veremeyerek maddi ve manevi zararlarım büyümektedir.

Ali 163 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali08 Mayıs 2014

    2 haftadır uğraşıyorum. Böyle bir kötü hizmet olamaz. bir yönlendirme işini beceremediler...

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön