12 Nisan 2013

Ttnet Aradık Ulaşamadık Diyorlar!

Evet aradık ulaşamadık. oradan söylemesi kolay. Telefonum 2 kere çalıp kapanıyor yetişemiyorum. Biriyle konuşurken arıyorlar dolayısıyla meşgulüm tekrar geri bile dönmüyorlar. Özellikle yapar gibi hangi ülkede yaşadığımızı bilmiyorlarmış gibi cuma namazı saatinde arıyorlar. Aradık ulaşamadık.

Birde biz aramıyoruz sistem kendi arıyor. Ya sistem kendi arıyorda telefonu açınca neden canlı kanlı insan çıkıyor karşımıza kimi yanıltıyorsunuz. Ttnet e olan öfkem hergün biraz daha artıyor. Elbette her insanı mutlu etmek kolay değil ama çaba bile sarfetmeyen bir anlayışa sahipsiniz. Sabırla taahhütümün bitmesini bekliyorum. Bir daha mı böyle giderse çok beklersiniz.

Mustafa 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön