05 Şubat 2014

TTNET Apartmandaki Tesisatı Bahane Ediyor

D-Smart'tan aldığım yalın internet adsl hizmetini 4 gündür alamamaktayım. Arıza kayıtlarımdan sonra önce apartman iç tesisatınızda sorun var denildi. Sonra ankastre kutusu arızası denildi.Profesyonel elektrikçi çağırın baktırın dediler. Baktırdık ve hiç bir problem bulunamadı. İnsanları mağdur etmeye ne hakları var bu firmaların bunu anlamış değilim. Bu her kurum için geçerli bir şeyi satmak için 40 takla 40 kelime yapıyorlar.

Ama iş sorun çözmeye gelince sıfırlar. Gereksiz yere bir sürü telefon ettim elektrikçi parası verdim. Türk insanı nasılsa uğraşmaz şikayet etmez sanılıyor. Ama sonuna kadar hakkımı kullanacağım.

Tolga 34 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön