16 Ocak 2015

TTNET Apartmanda ADSL Alt Yapısı Yok!

Haziran 2014 tarihinde taşındığım "Gültepe Mah. Erdiren Sok. Rabia Hanım Apt. No:49/6 Eskişehir" adresime, 2015 Ocak ayına gelmemize rağmen Telekom alt yapısı çekilmemiştir. Defalarca TTNET ve Türk Telekom'a bu konu hakkında yazı yazmama rağmen apartmanca hala ne bir sabit hatlı telefon, ne de internet kullanamamaktayız. 9 dairelik apartmanımıza ivedi fiber ya da hiç olmazsa internet altyapısının çekilmesini istiyorum.

Yakut 146 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön