14 Ocak 2015

TTNET Apartmana Takılan V1 Kutusundan Dolayı Hizmet Alamıyorum.

Turkcell Superonlıne'de çalışıyorum. Çalışmış olduğum şirket çalışanlarına uygun internet imkanı sağlıyor. Bende yalın internet hakkından yararlanmak için başvuruda bulundum. Superonline müşteri hizmetlerinden beni aradılar işlemi gerçekleştiremediklerini söylediler. Sebebini soruncada Telekom binaya V1 kutusu takmış.

Bu kutu olduğu için o binada TTNET dışında internet erişimi yasak. Bana şu bilgide verildi Türk Telekom'dan V1 kutusunun değişimini talep edebilirsin. Bu kutuyu değiştirdikleri takdirde Superonline yalın internet kullanabileceğim. Şirketimin çalışanlarına sunmuş olduğu hizmeti takılan bu kutu (V1) yüzünden alamıyorum.

Ercan 1.033 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ercan15 Ocak 2015

    Merhabalar, bu konu ile ilgili hem TTNET'e hem de Türk telekom'a yaşadığım sıkıntıyı ilettim. TTNET beni Türk telekom'a yönlendirdi. Türk telekom'a başvurduğumda ise sorunu TTNET'e iletmemi istediler. Ama çözülen herhangi bir şey yok. Konu ile ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön