09 Aralık 2013

TTNET Apartman Olarak 2 Gündür İnternetimiz Kesik!

İnternetimiz ve telefon hatlarımız apartman olarak 2 gündür kesik. TTNET Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı yapmama rağmen herhangi bir arıza hakkında veya sorunun çözülmeye çalıştığı hakkında bir bilgilendirme vermiş olduğum irtibat numarama ulaştırılmadı.

Metehan 57 Okunma

Cevaplar

  • Metehan09 Aralık 2013

    Saat 17 53 ü gösterirken herhangi bir bilgilendirme tarafıma ulastirilmamistir. İnternet ve telefon bağlantısı apartmanimiza ulasmamaktadir.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön