06 Ekim 2015

TTNET Apartman Ankastre Kutusu!

Eşimle birlikte sıfır bir apartmana taşındık. Apartman İzmir Karşıyaka ilçesinde. Taşınır taşınmaz telefon için başvuru yaptık ama TTNET bizi Türk telefona yönlendirdi. Türk Telekom ile yaptığımız görüşmeler sonucunda binamızda ankastre kutusu olmadığı bu sebeple telefon hattı çekilemediği söylendi.

Bu kutuyu bağlayacak kurum siz değil misiniz dediğimde apartman olarak başvuru yapın dendi, binanın kapısının önünde Telekom kutusu, karşı ve yan apartmanda telefon olmasına rağmen bize hala gelen giden yok. 1 buçuk aydır internetsiz yaşıyoruz. Sorunun ivedilikle çözülmesini, ankastre kutumuzun takılmasını talep ediyorum.

Umut 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Umut 08 Ekim 2015

    Bugün TTNET ten aradılar ama esas sıkıntının Türk Telekom'dan kaynaklandığını belirtmiştim. Neyse teşekkürler

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön