TTNET Anne Kızlık Soyadı Yanlışmış!

Melis Hızal G. |

Adıma kayıtlı internet hattımın nakil işlemleri için müşteri hizmetlerini aradığımda "anne kızlık soyadı" bilgisini doğru vermeme rağmen yanlış olduğu ve Türk Telekom'a giderek düzeltmem gerektiği, ardından tekrar müşteri hizmetlerini arayarak işlem yaptırmam gerektiği söylendi. Zaten oldukça uzun sürdüğünü düşündüğüm (7 iş günü) nakil işlemi süresi böylece daha da uzamış oldu. Çünkü yakınımda Türk Telekom olmadığı için bu işlemi gerçekleştirmem uzadı. Ardından mail ile dilekçe yazabileceğim söylendi ve bu işlemi gerçekleştirdim. Bu sefer de bir 24 saat daha beklemem söylendi.
Şimdi sevgili TTNET, neden sizin hatanızın sonucunu müşterileriniz çekiyor soruyorum?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  15:51

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Melis Hızal G.
  27 Haziran
  01:23

  Adıma kayıtlı internet hattımdaki \"anne kızlık soyadı\" hatasının düzeltilmesi ardından hemen nakil işleminde bulunduk. Ikilemi hızlandırabilmek adına eski evimizin bulunduğu şehirdeki bağlı olduğumuz Telekom Müdürlüğü\'nü arayarak nakil işlemini başlatmalarını rica ettim ve onların nakil işlemini onayladığını ama taşındığımız yere bağlı olan Telekom\'un işlemi beklettiğini, sebep olarak da binamızda altyapının olmadığını belirtmiş olduklarını söylediler. Bu sebeple defalarca TTNET müşteri hizmetleri, Türk Telekom müşteri hizmetleri, yetkili şubeler gibi yardım alabileceğimi düşündüğüm birçok yer aradım ama nafile. Herkes birbirine atıyor topu ya da genel müdürlüğe gitmemiz söyleniyor.

 • 19 Haziran
  13:42

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Melis Hızal G.
  19 Haziran
  10:43

  Bu olumsuzlukların nakil işleminin süresinin kısaltılarak giderilmesini rica ediyorum. Verdiğimiz taahhüt size güvence olmasın lütfen.