22 Ocak 2014

TTNET Anlaştığımızın Dışında Hareket Ediyor

TTNET' le 2 yıllık anlaşma yaptım cep telefonuyla. Bana söylenen 2 ay ücretsiz ondan sonraki aylarda ise 45 tl olacağını beyan etti müşteri temsilcisi. Ben de şartlar böyleyse kabul ettiğimi bildirdim. Ancak 2 aydan sonra faturam hep 59 tl geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda yalın internetten kaynaklanan 14 tl lık bir ücretin olduğunu söylediler ve 12.01.2014 taahhüt bittiğini ve faturamın 80 kusur olacağını bildirdiler.

Ben anlaşmayı bu şekilde yapmadım. Lütfen bana yardımcı olun ve iptal de ettiremiyorum.

İbrahim 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön