06 Nisan 2013

Ttnet Anlaşma Dışı Tahsilat Yaptı!

18342**34 No Ttnet İnternet abonesiyim. Aylık anlaşmam 30 tl'lık paket olmasına rağmen, otomatik ödeme talimatı ile kredi kartımdan Ocak ayında 60. , Şubatta 47. 97 TL, Martta 207. 25 TL çekildi ve Ocak ayından beri Ttneti her arayışımda haklı bulunduğum ve bir sonraki fatura döneminde düzeltileceği bildirildi.

Fakat her ay faturam katlanarak gelmeye devam etti. Nisan başı aradığımda, otomatik ödeme talimatımı iptal etmem gerektiği ve 246 TL alacaklı bulunduğum söylendi. Otomatik ödeme talimatımı iptal ettim, yetkililer paramın iadesinin ancak ileri ki faturalardan düşülerek 8 ayda olacağını bildirdi, kartıma ödeme yapamadığım için, haksızca tahsilatı yapılan bu paranın hemen iadesini istiyorum.

Arzu 51 Okunma

Cevaplar

  • Arzu11 Nisan 2013

    Ttnet'i tekrar aradım, fakat halen şikayetime cevap alamadım, telefona çıkan yetkililer konuyu anlamamazlıktan gelip aynı şikayet kayıdını tekrar alıp haksız cevaplarını yinelemeye devam ediyorlar ve tekrar döneceğiz deyip dönmüyorlar..

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, irtibata geçilmeye çalışılmış olup ulaşım sağlanamamıştır. Müşterimizin şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da ilet[email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön