TTNET Ankastre Kutusu Arızası Sebebiyle Başvurumu İptal Etti.

Hakan B. |

22.09.2015 tarihinde TTNET firmasına hiper internet için başvuru yaptım. 3 gün sonra modem ve sözleşmeyi gönderdiler. Sonrasında apartmanın ankastre kutusuna hat çekmeleri için teknik ekibi beklemeye başladım. Başvurunun üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen servis hala gelmedi. 07.10.2015 tarihinde bir daha TTNET'i aradığımda bana başvurumun 28.09.2015 tarihinde iptal edildiğini belirttiler. Nedenini sorduğumda apartmanın ankastre kutusunda arıza olduğunu ve elektrikçiye göstermem gerektiğini belirttiler. Ankastre kutusunda bir sorun yok. Çağrı merkezini aradığım zaman bana bugüne kadar başvurumun iptal olduğunu söylemediler. Sürekli kontrol ediyorum not alıyorum. Çözüm sıfır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  07 Kasım
  12:46

  Sorunum devam etmektedir. hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor. Tek yapılan sürekli kayıt almak not almak.

 • 12 Ekim
  15:23

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 12 Ekim
  10:11

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.