05 Ocak 2015

TTNET Ankastre Kutu Bağlanmıyor!

Yeni taşınmış olduğumuz dairemizde internet bağlanmıyor nedeni ise binamızda ankastre kutusu olmamasından. 2 aydır bir ankastre kutusu bağlanmıyor. 1 haftalık süreçte bağlanmaması halinde aboneliğimi iptal edip bir çok arkadaşımında farklı firmalara yönlendireceğim. Alt yapı bütün her şeyimiz hazır binamızda ankastre kutusu yok ve takımı herhalde 5 ay sürüyor? TTNET şubesinden böyle bir bilgi aldık nasıl 5 ay bir ankastre kutusu bağlanacak bu kadar uzun nasıl sürebilir. 1 haftalık süreç içerisinden bağlanmasını rica ediyorum işimizden geri aldık araştırmalarımızı yapamaz olduk TTNET böyle bir firmamı oldu?

Atakan 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Atakan 04 Ocak 2015

    05.01.2015 Tarihinden itibaren hafta içi ankastre kutusunun bağlanmasını istiyorum canımıza tak etti artık. Ne yapmak lazım yüksek mertebedeki şahıslara mı şikayet edelim bu kadar kişiyi nasıl mağdur edersiniz Mehterçeşme ye bakan arkadaşlar ne iş yapıyorlar günde bir bina yamı ankastre takıyorlar 10dklık işi bir günden mi yapıyorlar. ?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön