02 Haziran 2014

TTNET Ankara'nın Göbeğinde Fiber Alt Yapısı Yok!

Ankara Beşevler'de yaşıyoruz.Ve TTNET'in sürekli reklamını yaptığı 21. yy standartlarında fiber internet kullanmak istiyoruz fakat Türkiye'nin başkentinin en merkezi yerlerinden biri olan Beşevler, Bahçeli, Tandoğan taraflarında fiber internetin F'si yok. Kendim Tokatlıyım Tokat'ta bile var bu fiber alt yapısı.Başkentte nasıl olmaz hayretler içerisinde takip ediyorum.Bunu arayıp bildirdik fakat bir sonuç çıkmadı.Cevabınızı bekliyorum.

Tugay 187 Okunma

Cevaplar

  • Tugay'ın Teşekkür Mesajı02 Haziran 2014

    Geri döndüğünüz için teşekkür ederim

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön