04 Şubat 2014

TTNET Aniden Çıkan Hız Problemi!

Öncelikle İnternet hızım dün sabaha kadar tam olarak 7 mbit idi yani verdiğim paranın karşılığı olan 800kb/s hızına ulaşabiliyordum bu hız ile. (Bknz: http://tinyurl.com/ns9hm27
24 ocakta yaptığım hız testi linki)

Ne olduysa 03.02.2014 tarihinden yani dünden beri oldu annem sabah temizlik yaparken İnternet kablolarına zarar vermiş kadın, normaldir dedik 4440375'i aradım arıza kaydı bıraktılar ve evime teknik servis görevlisi geldi onardı yaptı.

Buraya kadar her şey güzel hıza baktım hız 2mbit! Geri aradım gelip direk hattı takarak ölçüm yaptı 2 mbit çıktı ve benimle inatlaşıyor sen 8mbit göremezsin diye, yapamadığı onaramadığı işi bana yıkıyor ve kaçıyor. Talebim hızımın geri gelmesi.

Ahmet 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön