15 Aralık 2014

TTNET Ana Sayfasına Yazdığım Şikayet Kabul Olmuyor!

Sayın yetkililer;
Daha önceden yaşadığım bağlantı problemlerim bir türlü düzelmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda konuştuğum görevliler -ki kayıtlarda mevcuttur- incelemelerde bağlantı problemim bulunmadığını söyleyerek beni yalancı durumuna dahi düşürdüler.

Ayrıca eylül ayında tarifem bitmiş ve bundan benim haberim yoktu. Ekim faturam 50 TL, kasım faturam 57.5 TL, aralık faturam ise 67 TL olarak gerçekleşti. Müşteri hizmetlerini aradığımda tarifemin bittiğini ancak öğrendim. Yenileme talebinde bulundum ve hızımı iki kat artıracaklarını söyleyerek 49 TL'lik bir tarifeye geçişim yapıldı. Ancak indirme hızım 10 mbps'yi geçti fakat yükleme hızım 0,50 mbps'lerde kaldı. Yani hız iki katına çıkmadı...

Hüseyin 202 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hüseyin'in Teşekkür Mesajı20 Aralık 2014

    Bu siteyi kuranlara teşekkür ediyorum ve hayırlı işler diliyorum...

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön